فرشاد مومنی:

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: دولت هیچ راه ترقی و بهبودی برای اقتصاد ایران متصور نیست و متاسفانه طرز بیان نکاتی که در سخنان رئیس جمهور مطرح بود به وضوح نشان می‌داد که وی به اندازه کافی پشتیبانی فکری ندارد.

سایر اخبار

  • نرم افزار جامع رامهرمز ویژه ی گوشی های اندرویدی نسخه ی اولِ نرم افزار جامع رامهرمز که توسط هیئت یاران انقلاب اسلامی شهرستان رامهرمز طراحی شده است شامل موضوعاتی نظیرِ اخبار رامهرمز، معرفی رامهرمز، تاری ...

  • بازخوانی حادثه هفتم تیر/گرامیداشت سالروز شهادت شهید مظلوم بهشتی و یارانش

    حدود ساعت 21 و7 دقیقه هفتم تیرماه 1360، دو بمب بسیار قوی، در محل دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی منفجر شد که بر اثر شدّت انفجار، تمامی سقف ساختمان فروریخت و موجب شهادت شهید مظلوم آیت‌اللّه‏ دکتر سید محمد حسینی بهشتی و 72 تن از شخصیت‏های سیاسی ـ مذهبی گردید.

  • آن چه در ادامه می آید بخشی از خاطرات همسر یکی از افرادی است که ابتدا به اعدام و سپس به حبس ابد محکوم شد.

  • حدود 8 سال قبل در خانه سینما دادگاهی برای رسیدگی به شکایت‌ سینماگران وجود داشت. این هیات دستش تا آنجا باز بود که از اکران یک فیلم در صورت بدحسابی تهیه‌کننده‌اش جلوگیری می‌کرد . اما امروز به دلیل خلا چنین دادگاه و هیات نظارتی بر کار تهیه‌کنندگان؛ دستمزد برخی کارگرانِ سینما یا داده نمی‌شود یا در اقساط 100 هزار تومانی خلاصه می‌شود. براستی چرا هیاتِ ناظر بر چنین اموری در خانه سینما برچیده شد و چرا دوباره احیا نمی‌شود؟

  • روزنامه آرمان در حالی اقدام به انتخاب این پوستر موهن از میان ده‌ها پوستر زیبا و جذاب تولید شده با این موضوع کرده است که روزنامه‌ هم‌مسلکش (شرق) از پوستر محمدحسین نیرومند، هنرمند انقلابی کشورمان استفاده کرده است.